Чехия Сегодня / Czechia Today - Новости Чехии
Reklama
Dovolte abychom vás seznámily s možnostmi jak umístit na našem portálu www.czechtoday.cz skvělou a účinnou reklamu. Náš portál nabízí řadu možností, jak prezentovat Vás, Vaše výrobky, služby či informace.
Portál czechtoday.cz nabízí bannerovou inzerci a nebannerovou inzerci ve formě PR článků.
Reklamní kampaň umožňuje zasáhnout ruský mluvící skupinu jak v České republice tak i ve státech celého světa. Lze jí přizpůsobit oboru a zájmu cílových skupin. Samozřejmostí je nastavení kampaně na určité dny.
Vaše reklamní kampaně mohou být zobrazeny na Internetu nepřetržitě 24 hodin denně. Na rozdíl od klasických médií lze vaší reklamní kampaň dynamicky měnit a přizpůsobovat. Další výhodou je fakt že internetová reklama nabízí možnost propojit text, obraz, animaci, zvuk, video. A nezanedbatelnou výhodou internetové reklamy je její cena, která je mnohonásobně nižší než u klasických médií, jako jsou např. televize, tisk, rádio.
Na portálu www.czechtoday.cz existují následující způsoby reklamy:
Reklamní proužek (banner 410x50) - reklamní proužek ve formě banneru se může zobrazovat v horní pozici (viditelná ihned po načtení stránky) nebo ve spodní pozici (viditelná po dočtení obsahu stránky). Reklamní kampaň je postavena na bázi časového intervalu od - do.
Reklamní čtverec (125x125) - reklamní čtverec, nacházející se v levém či pravém pruhu nabídky. Je možné spojit několik čtverců dohromady. Ostatní parametry kampaní jsou shodné s výše uvedeným reklamním proužkem.
PR článek ( 1xA4, max. 3700 znaků) – PR článek představuje způsob pozitivní prezentace organizace, nových výrobků nebo služeb široké i odborné veřejnosti, jsou využívány jako podpora reklamní kampaně. Umístění PR článku podle vašeho výběru.
Hypertextový odkaz (48 × 48 px) do 170 znaků - Textové reklamní sdělení s proklikávacím odkazem. Proklik je možno směrovat přímo na stránky inzerenta nebo na PR článek umístěný na stránkách portálu czechtoday.cz. Hypertexty se zobrazují pod reklamním formátem Reklamní čtverec v pravé horní části stránky, viditelné na první načtení. Používá se na domovské stránce a v článcích.
Sponzor sekce - na serveru je mnoho sekcí. Podle vašeho výběru a kapacitních možností můžete být sponzorem libovolné sekce. Daná sekce může být různě upravena - doplněna například o firemní logo, poděkování sponzorovi, reklamu na atypickém místě atd. Sponzorství je sjednáváno na konkrétní časové období a je plně individuální.
Sponzor sekce - jedná se o globální sponzorství celého projektu, do kterého samozřejmě spadá i výše uvedené sponzorství sekce. Platí tady individuální podmínky, které budou domluveny při případném zájmu o tuto kategorii.
Pro konkrétní nabídku a detaily jednotlivých možností nás kontaktujte:
Skype: czechtoday.cz
Nebráníme se ani jiným výše nejmenovaným reklamním aktivitám - vše je otázkou dohody. Těšíme se na naši případnou budoucí spolupráci.
mvdr kubecek veterina brevnov drinopol Чехия Сегодня / Czechia Today - Новости Чехии Locations of visitors to this page Rambler's Top100 Рейтинг@Mail.ru
Все права защищены. При полном или частичном использовании материалов, ссылка обязательна (в интернете - гипертекстовая). 18+
Created and managed by «Чехия Сегодня / Czechia Today» © 1995-2015Чехия Сегодня / Czechia Today - Новости RSS
E-mail: info1(at)czechtoday.cz